Peliza Cafe Restaurant'ta serpme kahvaltı 40 TL.

Peliza Cafe Restaurant'ta serpme kahvaltı 40 TL.

Her koşuşturmadan sonrasında kahvaltıyı iple çekiyorsan ve sabah saatlerinde tam bir keyif arıyorsan, pazar sabahlarına yada hafta içleri buna değer diyeceğin enfes lezzetlerle donatılan kahvaltıya davetlisin! Sevmiş olduğin ve aradığın bütün lezzetler Peliza Cafe Restaurant‘ta seni ve sevdiklerini bekliyor, sevdiklerinle beraber unutulmaz kahvaltı günlerine bir yenisini de sen ekle!

Peliza Fırın Cafe

Bazı sabahlar evde durmak güç. Şöyle sabah havasının hazzını çıkarırken üstüne de hakiki lezzetlerle dolu görkemli bir kahvaltıya davetlisin. Çünkü iyi bir kahvaltı, güzel bir günün habercisi… Sen de yeni güne canlı ve enerjik başlamak, sabahları keyifle ve yeni haftaya kendini keyifle hazırlamak istiyorsan Peliza Cafe Restaurant’ta yerin hazır..

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – 40 TL. ( kişi Başı )

Sucuklu Yumurta, Gül Böreği, Sosyete Simiti, Sıcak Sepeti, Kozde yada Kavrulmuş Biber, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Tulum Peyniri, Top Peynir, Burgu Peyniri, Hellim Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Salam, Yeşillik ( Aysberk, Roka )Domates, Salatalık, Kaymak, Bal, Reçel Portakal, Çilek ) Nutella, Ceviziçi, Fındık, Badem,Kayısı, Gül Kurusu, Sınırsız Çay Bulunmaktadır…
KAMPANYA: ankarakahvalti.com’dan Geldiğinizi Söyleyin Türk Kahve’si İkramınızı Alın.

Adres ve İletişim

Oğuzlar, Ceyhun Atuf Kansu Cd. 52/C, 06520 Çankaya/Ankara


 

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir