Altındağ Firmaları

9 değerlendirme - 8 yorum

Altınköy Katırcılar Konağı /

Köy havası ile herkesin özlem duyduğu nostaljik atmosferi ile sizleri geçmişe götürecek. Köy Kahvaltısı keyfini yaşamanız için sizleri Katırcılar Konağı'na bekliyoruz.

9 değerlendirme - 8 yorum

Altınköy Emdiler Konağı /

Altınköy Emdiler Konağı 2019 yılı itibariyle el değiştirmiş olup, siz değerli konuklarımızı yenilenen yönetim anlayışımız ve kadromuzla birlikte ağırlamaktan onur duyarız.

9 değerlendirme - 8 yorum

Ata Konağı Restaurant /

Atakonağı restaurant Ankara'da kahvaltı konseptli hizmet veren işletmelerdendir. Bunun yanında taleplere göre tören, düğün gibi organizasyonlarda ilk akla gelen işletmelerdendir. 

9 değerlendirme - 8 yorum

Gramofon Cafe / Ali Olcay

Yıllardır Ankara kale mahallesinde faaliyet gösteren gramofon cafe, hem antika gramofon alım satımı hemde tarihi gramofon ve pikapların alım satımını yapıyor, bir taraftan kahvenizi içerken içeride çalan müzikler sizi geçmişe götürüyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

Ceritoğlu Konağı /

Sevdiklerinle birlikte harika bir kahvaltı yapmak gibisi yok. Hele de masa da yok yoksa…Hakiki lezzetleri ile hazırlandığı kahvaltılarla damak zevki yaşatan Ceritoğlu Konağı seni ve sevdiklerini kallavi kahvaltı sofralarına davet ediyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

Yesilçam Turkuaz Bahçe /

Arkadaşlarınızla buluşmak veya ailenizle huzurla bir fincan kahve içmek mi istiyorsunuz? Kafemiz güzel bir ortama değer veren herkes için doğru buluşma noktasıdır.

9 değerlendirme - 8 yorum

Altınköy Açık Hava Müzesi Yeldeğirmeni / Fikret Arucan

Altınköy açık hava müzesi, çeşitli hayvanları ve çeşitli köy kültürlerini barındıran 500 dönümlük büyük bir arazi içerisinde yer alan geniş bir alandır. Öğrencilerin sık sık geldikleri bu geniş alan, çocuklara doğal yaşamı sevdirmektedir.

9 değerlendirme - 8 yorum

Altınköy Konağı / Kıvanç Han

Altınköy Kahvaltı denilince akla gelen mekanlar arasında yer alan Altınköy Konağı serpme kahvaltı ve köy ürünleri kahvaltı seçenekleriyle hizmet veriyor