Çankaya Firmaları

9 değerlendirme - 8 yorum

İncek Prestij Cafe /

Sabahları güne başlamanın eşsiz lezzeti İncek Prestij Cafede seni ve sevdiklerini bekliyor. Semaver keyfi ve zengin içerikli kahvaltı çeşitleriyle enerjik bir sabah seninle…

9 değerlendirme - 8 yorum

Liva Pastanesi /

Ankara'nın Bahçelievler semtinde bulunan Liva pastanesi, Ankaralıların kahvaltı etmek için tercih ettiği mekanlardan birisidir. Kahvaltısı, son derece lezzetli ve servisi de olabildiğince hızlıdır.

9 değerlendirme - 8 yorum

Ahlatlıbel Combos Cafe /

Ahlatlıbel Combos Cafe'nin yemyeşil bahçesi ve kendinizi doğanın kucağında hissedeceğiniz atmosferi ile güne zinde bir başlangıç yapmayı kim istemez?

9 değerlendirme - 8 yorum

Kafes Fırın Kahvaltı /

Ankara'da Kahvaltı denilince akla gelen mekanlar arasında yer alan Kafes Fırın kahvaltı ve organik ürünleri değerli müşterilerine kahvaltı seçenekleriyle hizmet veriyor

9 değerlendirme - 8 yorum

Hamlakit Restoran /

Ankara'da Karadeniz esintili bir kahvaltı lezzetine şahit olmak istediğinizde, sizlere Hamlakit'i öneriyoruz. Mıhlama, mısır ekmeği, tereyağında sucuklu yumurta ve doğal kahvaltılık ürünler ile kendinize mükemmel bir gün hediye edebilirsiniz.

9 değerlendirme - 8 yorum

Konakbay Çibörek Evi /

Kırım Türk mutfağının baş tacı çiböerek, günümüzde çoğumuz tarafından çiğ börek olarak biliniyor. Oysa kıpçak boyundan olan Kırım Türklerinin eski kıpçak lehçesinde çi kökü enfes, leziz anlamını vurgulamak için kullanılıyomuş.

9 değerlendirme - 8 yorum

Twins Food Drink Coffee /

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

Ziverbey Cafe Restaurant /

Ziverbey Cafe Restaurant Ankara'da bulunan en ünlü kahvaltı ve yiyecek mekânlarından biridir. Ayrıca açık hava aile yemekleri için tercih edilen mekânda baby shower brunch-kahvaltı pastane, çocuklar için doğum günü gibi birçok etkinlik düzenlenebilir

9 değerlendirme - 8 yorum

Mardin Konağı Restaurant /

Mardin Konağı Ankara'nın Çankaya ilçesinde faaliyet gösteriyor, kahvaltı ve restaurant hizmeti veren Mardin Konağı'nın menü, iletişim ve ulaşım bilgileri

9 değerlendirme - 8 yorum

Doğa Tepe Bahçe /

Doğa Tepe Bahçe senin için yiyeceklerin en güzellerini seçiyor, özenle hazırlayıp kahvaltı sofrana taşıyor, sana ise yalnızca bu güzel sofranın keyfinin çıkarmak kalıyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

Eylül Yöresel Van Kahvaltısı /

Anakara şehrimizde de Eylül Van Kahvaltı Salonu şehirde yöresel kahvaltıyı merak edenler için hizmet veriyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

İncek Sofrası /

İncek sofrası Ankara'da bulunan kahvaltı, mangal gibi birçok lezzetleri sunan işletmelerdir. Özellikle işletme 1996'dan bu yana mangal lezzetleri, kahvaltı hizmetleri ve etkinliklerde önemli mekânlardan biri olmuştur.

9 değerlendirme - 8 yorum

Dafne Restaurant /

Adını mitolojik Nehir Tanrısı Peneus'un güzeller güzeli kızı Daphne'den alan restoran; Antakyalı ustaların özenle hazırladığı birbirinden leziz Antakya yemeklerini şölene dönüştürüyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

Pas Pas Cafe /

Bahçeli'nin sabah 5'e kadar açık bir mekanı, zengin mutfak kültürü ve eşsiz içeçekleri ile sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyar. Bu soğuk Ankara günlerinde sıcacık teraslarda dilediğiniz gibi vakit geçirirken memnuniyetin farkına varacaksınız.

9 değerlendirme - 8 yorum

Mamazara'ya Serpme kahvaltıya getirsin /

Topraktan aldığımız en taze ve doğal ürünleri, deneyimli şef kadromuzun maharetli ellerinde dünya mutfaklarının en güzel tatlarına dönüştürerek sizlere sunuyoruz.

9 değerlendirme - 8 yorum

OTTO LOUNGE /

Keyifli bir ambiyans, güler yüzlü hizmet eşliğinde birbirinden leziz tatları sunan Otto Lounge 2017 yılında bir Ankara markası olarak hizmet yolculuğuna başlamıştır. Sürekli olarak kaliteli hizmet, kaliteli ürün ilkesi ile yoluna devam etmektedir