Çorbacı

9 değerlendirme - 8 yorum

Liva Pastanesi /

Ankara'nın Bahçelievler semtinde bulunan Liva pastanesi, Ankaralıların kahvaltı etmek için tercih ettiği mekanlardan birisidir. Kahvaltısı, son derece lezzetli ve servisi de olabildiğince hızlıdır.

9 değerlendirme - 8 yorum

Kafes Fırın Kahvaltı /

Ankara'da Kahvaltı denilince akla gelen mekanlar arasında yer alan Kafes Fırın kahvaltı ve organik ürünleri değerli müşterilerine kahvaltı seçenekleriyle hizmet veriyor

9 değerlendirme - 8 yorum

Twins Food Drink Coffee /

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

Ziverbey Cafe Restaurant /

Ziverbey Cafe Restaurant Ankara'da bulunan en ünlü kahvaltı ve yiyecek mekânlarından biridir. Ayrıca açık hava aile yemekleri için tercih edilen mekânda baby shower brunch-kahvaltı pastane, çocuklar için doğum günü gibi birçok etkinlik düzenlenebilir

9 değerlendirme - 8 yorum

Gramofon Cafe / Ali Olcay

Yıllardır Ankara kale mahallesinde faaliyet gösteren gramofon cafe, hem antika gramofon alım satımı hemde tarihi gramofon ve pikapların alım satımını yapıyor, bir taraftan kahvenizi içerken içeride çalan müzikler sizi geçmişe götürüyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

Ceritoğlu Konağı /

Sevdiklerinle birlikte harika bir kahvaltı yapmak gibisi yok. Hele de masa da yok yoksa…Hakiki lezzetleri ile hazırlandığı kahvaltılarla damak zevki yaşatan Ceritoğlu Konağı seni ve sevdiklerini kallavi kahvaltı sofralarına davet ediyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

Eylül Yöresel Van Kahvaltısı /

Anakara şehrimizde de Eylül Van Kahvaltı Salonu şehirde yöresel kahvaltıyı merak edenler için hizmet veriyor.

9 değerlendirme - 8 yorum

Yesilçam Turkuaz Bahçe /

Arkadaşlarınızla buluşmak veya ailenizle huzurla bir fincan kahve içmek mi istiyorsunuz? Kafemiz güzel bir ortama değer veren herkes için doğru buluşma noktasıdır.