Altınköy Konağı
(2 Puanlama)

Altınköy Konağı Hakkında

Ankara’nın en gözde kahvaltı mekanlarından biri olan Altınköy Konağı, birbirinden lezzetli sunumlarıyla insanların göz bebeği olmayı başarmıştır. Serpme kahvaltı, tek kişilik kahvaltı, pişi tabağı gibi herkese hitap edecek kahvaltı seçenekleri mevcuttur. Muhteşem manzarası eşliğinde yapılan her kahvaltı, insana daha bir lezzetli, daha bir keyifli gelmektedir. Dolayısıyla yoğun ilgi görmekte ve insanların vazgeçilmez kahvaltı mekanları arasında yerini almaktadır.

Altınköy Konağı kahvaltı denildiğinde ilk akla gelen servisi serpme kahvaltı olmaktadır. Rengarenk serpme kahvaltısı içerisinde, ne aransa bulunacaktır. Birbirinden farklı reçelleri, ev yapımı tahin pekmezi, sürme çikolataları, farklı ve lezzetli peynir seçenekleri, pişileri, sıcacık ekmeği (hazır da tercih edebilirsiniz), domatesi, yeşilliği,  ile bir kahvaltıda ne olması gerekiyorsa bu kahvaltının içerisinde bulunmaktadır. Her şeyden bol bol konulmakta, sınırsız serpme kahvaltı imkanı sunulmaktadır. Tereyağlı yumurtası insanları kendine hayran bırakmaktadır. Kişiler isterlerse bu mekanın ünlü lezzetlerinden olan menemen, muhlama, gözleme gibi ürünleri de kahvaltı içerisine ekletme şansına sahip olmaktadır.

Altınköy Konağı Kahvaltı Nerede?

Ankara Altınköy Açık Hava Müzesi içerisinde yer alan Altınköy Konağı, kişilerin çok rahat bulabileceği merkezi konumlardan birinde yer almaktadır. Kişiler isterlerse kahvaltı sonrası, isterlerse de kahvaltı öncesi bu görülmeye değer mükemmel müzeyi gezip görebilme imkanına sahip olmaktadır. Hemen hemen herkese hitap edecek değerlerin sergilendiği müze için bir pazar gününün ayrılması, hem muhteşem bir kültür gezisi olacak, hem de kişilerin lezzetli bir pazar geçirmesine yardımcı olacaktır.

Altınköy Konağı Kahvaltı Fiyatları

Altınköy Konağı kahvaltı fiyatları kişilerin bütçesini olumsuz etkilemeyecek şekilde hazırlanmıştır. Müze içerisinde bulunabilecek en uygun fiyat seçeneklerini sunan bir yer olduğunun ayrıca dikkat çekmekte fayda vardır. Kişiler bir kuş sütünün eksik olduğu bu rengarenk, muhteşem kahvaltıya çok cüzi fiyatlar ödeyerek sahip olabilmektedir. Hem turistlere hitap eden hem de yerli halkın bir kaçamak yapmak istediğinde tercih ettikleri bu mekan, 5 yıldızla değerlendirilmiştir. Altınköy içerisinde hizmet veren Altınköy Konağı'nın manzarasının çok güzel olduğu bilinmekte, müşteri memnuniyetine büyük önem gösterildiği görülmektedir. Altınköy Kahvaltı seçenekleri içerisinde Altınköy Köy Konağı'nı deneyimleyen müşterilerimizin yorumlarını önemsiyoruz.

Altınköy Köy Konağı Kahvaltı Menüsü Genel olarak şu şekilde oluşuyor:

  • Sıcaklar
  • Sahanda Tereyağlı Yumurta
  • Patates Kızartması
  • Biber Kızartması

başta olmak üzere 25 çeşit ürün bulunuyor.

Altınköy Konağı Yorumları

Yorum
Altınköy Açık Hava Müzesi Çok otantik bir ortam,Altındağ Belediyesi Çok güzel bir projeye imza atmış tebrik ediyorum. Köy Konağında kumda kahve denemelisiniz.
Yorum
Teşekkür ederiz çalışmalarınız için
Firmayı Ara Firma WhatsApp