Ceritoğlu Konağı
(0 Puanlama)

Ceritoğlu Konağı Hakkında

Sevdiklerinle birlikte harika bir kahvaltı yapmak gibisi yok. Hele de masa da yok yoksa…Hakiki lezzetleri ile hazırlandığı kahvaltılarla damak zevki yaşatan Ceritoğlu Konağı seni ve sevdiklerini kallavi kahvaltı sofralarına davet ediyor.Yeni güne enfes lezzetlerle mükemmel başlamak için burada yerin hazır!

Ankara diğer şehirlerimizden farklı olarak en huzurlu şehirlerimizden biridir. Bunun sebebi Ankara şehrimizin doğasının diğer şehirlerden farklı olarak korunmasıdır. Her şehirde olduğu gibi Anakara şehrimizdede yemek için her bütçeye uygun işletmeler vardır. Bu işletmelerden biri de Kızılay’da yer alan Ceritoğlu Konağı kahvaltı servisleridir. Özellikle bahçesi ve eşsiz menüsü ile tüm şehirde yaşayan kesimin tercih ettiği mekanlardan biridir.

Ceritoğlu Konağı İşletme Özellikleri

Ayrıca Ceritoğlu Konağı şehrin kalabalığından uzak olarak manzarası ve doğası ile birlikte saba, öğle ve akşam günün her saatinde menüleri ile  hizmet veriyor.  Bununla birlikte işletmenin her ürünü kendi emeği ile hazırlanır. Mantıları, ve gözlemeleri işletmenin kendi el açması ile yaptığı ve sunduğu ürünlerdendir.

Ceritoğlu Konağı’nın hizmet verdiği kategoriler arasında serpme kahvaltı ve diğer menüler vardır. Bunlardan en ünlüsü lezzetli ve le açması  mantılar, gözlemelerdir. İşletme ayrıca serpme kahvaltısı ile her sabah hizmet veriyor. Kahvaltıda verilen ürünlşer şunlardır; bal, tereyağ, birçok çeşit peynir gibi yöresel ürünlerdir. Ayrıca gözlemelerde birçok çeşitle sunulur.  Gözleme menüsünde; ballı- cevizli gözleme, kıymalı gözleme, sade ve peynirli gözleme , kaşarlı ve patatesli gözleme, patlıcanlı ve ıspanaklı gözleme gibi çok çeşitli ve lezzetli gözlemeler vardır.  işletmenin mantı gözlemesi her öğün tercih edilebilir.   Serpme kahvaltıda  Ankara kalesi manzarası ve doğayı izleyek tercih edilir.  El açması gozleme Köy unuyla el açması şeklinde yapılır.

Ceritoğlu Konağı Menüsü

Ceritoğlu Konağı serpme menülerinde 2 kisilik serpme kahvaltı ve 2 gozleme sınırsız cay şeklinde hizmet verir. Dileyenler grup şeklinde serpme kahvaltı alabilir. Ayrıca işletmenin organizasyonlarda ve davetlerde özel hizmetleri vardır. Ceritoğlu Konağı Akşam Yemeği Seçenekleri  İşletmelerin Özellikleri arasında   açık alan ve doğa ile kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği hizmeti alma avantajı vardır.   Akşam Yemeği menülerinde mantı başta olmak üzere; Çiğ köfte  Testi kebap, Şakşuka, Mercimek köfte, Yaprak dolma, Lahmacun, Pide, Kumpir, Ezogelin corba, Çağ kebap, İskender kebap, Piyaz, İnegöl köfte, Kuzu Tandir gibi eşsiz ve bütçeye uygun yemekleri vardır. Ayrıca işletme çocuklu aileler için  Bebek Masası hizmeti verir.

Hizmet verdiği kategoriler

Hizmet verdiği bölgeler