Dafne Restaurant
(0 Puanlama)

Dafne Restaurant Hakkında

Adını mitolojik Nehir Tanrısı Peneus’un güzeller güzeli kızı Daphne’den alan restoran; Antakyalı ustaların özenle hazırladığı birbirinden leziz Antakya yemeklerini şölene dönüştürüyor. 3.5 dönümm arazi üzerine kurulu Dafne Restoran; 400 kişilik bahçesi, 200 kişilik kütük salonu ve 80 kişilik tarihi Ankara Evi, 120 kişilik kış bahçesi ile iş toplantıları; özel yemekler ve organizasyonlarınızda da sizlere hizmet sunuyor. Restoran sahası içinde verilen tüm hizmetler artık Dafne Catering hizmetleri kapsamında dışarıda misafirlerimize sunuluyor.

Tüm özel organizasyon talepleriniz tecrübeli ekibimiz tarafından dikkatle inceleniyor ve sizlere en mükemmel sunumlar ve servis kalitesi için çalışıyor. Restoranın yıllar içinde edinmiş olduğu servis kalitesini ve yörenin özel tatlarını misafirlerine özel organizasyonlarında da sunarak bir çok diğer catering firmasından misafirlerine farklılık yaratıyor.

Ayrıca restoran sahası içinde bulunan tarihi Ankara evi, tamamı kütükten yapılan ana salon ve kış bahçesi yılın tamamında özel organizasyonlar için misafirlerine kapılarını açıyor. 3.5 dönümlük alan içinde asırlık çam ağaçları ve sayısız meyve ağacı bulunan Ankaranın merkezinde bir başka eşi olmayan bahçesi yaz boyu şehirden kaçmak ve nefes almak isteyen misafirlerine hazırlıklarını mayıs sonu tamamlamış oluyor.

Hizmet verdiği kategoriler

Hizmet verdiği bölgeler