Doğa Tepe Bahçe
(0 Puanlama)

Doğa Tepe Bahçe Hakkında

Ankara’nın belkide en huzurlu ve en renkli işletmelerinden biri Doğa tepe bahçedir. Serpme kahvaltısı ve tüm öğün seçenekleri ile şehirde yaşayanların doğada kendilerini buldukları mekanlardandır. Ayrıca yöresel ürünler ve yiyeceklerin  en güzelve lezzetlisini  sunan bu işletmenin   hizmet verdiği kategoriler arasında cafe , kahvaltı, öresel ürünler vardır.

Doğa Tepe Bahçe İşletme Özellikleri

İşletme ve  ünlü Bahçesi Ankara’da  1998 yılından beri misafilerinize hizmet veriyor.   Ayrıca işletmenin organizasyonlar için Faaliyette olduğu doğayla iç içe alanı vardır. Özellikle bu  5000 metre kare  alanı ile tüm taleplerde hizmet verir. Bunun yanında aileler için , doğa ile iç içe, çocuk oyun alanlar vardır. Yine doğanın içinden evcil hayvanlar ile hem kahvaltı hemde etnik bir köy hayatı sunar.

Doğa Tepe Bahçe İşletme Menüsü

Doğa Tepe Bahçe  özellikle menülerinde   taze, kaliteli ve doğal ürünler sunar. Bununla birlikte    sabah serpme kahvaltısı ile birlikte , hafta sonu klasik mangal hizmeti de vardır. Ayrıca eğlence işletmeside olan Doğa tepe bahçede içkili menülerde bulunur. Bunun yanında  özel davet, toplantı ve kutlamaları da organize edilir.  DoğaTepe Bahçe  Ankara'nın doğayla iç içe olan bir işletme olup özellikleri arasında en meşhur hizmetleri arasında  açık alanda sabah, öğle akşam yemekleri, eğlence severler için yeni nesil meyhane ,yemeğin müzikle bir araya geldiği   fasıl ,  serpme kahvaltı , brunch gibi hizmetleri vardır

?Doğa Tepe Bahçe Kahvaltı Menüsü

İşletmenin  serpme kahvaltı menüsünde şunlar vardır;  Peynirler arasında Ezine, Kaşar, Tulum, Örgü, Damla Peynir çeşitleri bulunur. Ayrıca  zeytin çeşitleri, reçel çeşitleri, tahin-pekmez, çikolata-fındık ezmesi, tereyağ-bal gibi kahvaltının tatlı lezzetleri sunulur. ayrıca söğüş tabağı, acuka, patates tava, sosis, sigara böreği, su böreği, pişi-pancake, sahanda yumurta, tulumi yumurta gibi ürünler sınırsız çay ile misafirlerine sunulur.Yumurtanın en güzel lezzetleri ile sunulan kahvaltı menüsünde Sahanda lezzetler şunlardır;  domates ve yumurtanın en güzel birleşimi klasikleşmiş menemen pastırmalı yumurta, sucuklu yumurta, kavurmalı yumurta, sahanda yumurta, tulumi yumurta vardır.  Omletler de şu şekildedir;  sade omlet, beyaz peynirli omlet, kaşarlı omlet, mantarlı omlet , karışık omlet gibi çeşitli yumurtalardır. Bunun yanında  gözleme çeşitlerinde , sade, peynirli, kıymalı, ıspanaklı, ıspanaklı-kaşarlı,  kaşarlı, patatesli , patatesli-kaşarlı enfes gözlemeler vardır.

Hizmet verdiği kategoriler

Hizmet verdiği bölgeler