Mogan Gölü Köyüm Cafe
(0 Puanlama)

Mogan Gölü Köyüm Cafe Hakkında

Mogan Gölü Köyüm Cafe Hakkında

Ankara şehrimizin en güzel manzarasına sahip olan Mogan Gölü köyüm kafe özellikle bol manzaralı yeşil ve mavi doğa renklere sahiptir. Buna istinaden hafta sonları kahvaltı yapmak isteyenler için işletme en sevilen yerlerden biri olmuştur. Aynı zamanda Mogan Gölü Köyüm Cafe zengin lezzetleri ile kahvaltı menüsü olan işletmenin birçok müdavini ve ziyaretçisi vardır.

Mogan Gölü Köyüm Cafe Menü Özellikleri

Mogan Gölü Köyüm Cafe özellikle kahvaltı menüsünde peynir çeşitleri ve sigara böreği, sahanda tereyağlı yumurta ve gözleme gibi bilindik tatların farklı sunumları ile birçok kahvaltı ürünü bulunur. Buna istinaden yaklaşık 17 çeşit kahvaltı tabağı vardır. Kahvaltının yanında özel semaver çay ile birlikte işletme kahvaltılarda ünlüdür. Özellikle işletmenin en güzel yanı Köyüm Cafe'de kahvaltı yaparken gölün manzarasını izlemek işletmeyi avantajlı kılmıştır.

Mogan Gölü Köyüm Cafe İşletme Özellikleri

Mogan gölü köyüm cafe özellikle Ankara’nın Mogan Parkı içinde yer alması ve gölün üzerine kurulması ile misafirlerini doğayla iç içe bir mekânda kahvaltı deneyimi yapmasını sağlar. Serpme kahvaltı olarak kişi başı şeklinde hizmet veren işletmeden kahvaltı menülerinde şunlar yer alır. Sahanda sucuklu yumurta, Köyüm böreği, sigara böreği, patates kızartması, pişi, Ezine peyniri, tulum peyniri, kaşar peyniri, bal, kaymak, tereyağı, tarator, nutella, siyah zeytin, kırma zeytin, yeşil zeytin, vişne reçeli, domates salatalık söğüş, çemen, kekikli zeytin semaverde çay bulunur.

 

Ayrıca işletmenin konsept ve mekan Özellikleri arasında açık alan olması önemlidir. Kahvaltının yanında akşam yemeği hizmeti veren işletmenin ayrıca bahçede servisi varır. Bebekli misafirler içinde bebek masası bulunan işletmede aileler Brunch yaparken çocuklarını çocuk oyun alanına bırakabilirler. Gölbaşı Mogan Parkı Köyüm Cafe kahvaltı konseptinde de yumurtadan gözlemeye kadar 3 çeşit peynir, tereyağı, kaymak,  bal, reçel, çikolata, sigara böreği, patates tava,  domates, salatalık gibi ürünler vardır. Mogan gölü-Mogan Park’ta aynı zamanda öğle ve akşam yemekleri için çorba,  tavuk şiş, tavuk kanat, ızgara köfte seçeneklerinden biri salata, sütlü tatlı, ayran, semaver çay gibi menüler bulunur.

Hizmet verdiği kategoriler

Hizmet verdiği bölgeler

Firmayı Ara Firma WhatsApp