Hamlakit Restoran
(0 Puanlama)

Hamlakit Restoran Hakkında

Günümüzde herkesin beğendiği ve hayatının bir döneminde mutlaka tatmak istediği yöresel lezzetler vardır. Karadeniz mutfağı ve yemekleri de bunlardandır. Özellikle Karadenizli olmayıp muhlamayı, hamsi, tavayı ve sınırsız mutfağını merak edenler için Ankara'da Hamlakit Restoran ön planda yer alır.  Buna istinaden birçok şubesi ile Hamlakit Restoran eşsiz lezzetleri ile Ankara'da damak zevkine hitap etmeye devam ediyor. İşletme Ankara bölgesinde bu yörenin mutfağını merak edenlere özel ve birebir tarifleri ile hizmet verir.

Hamlakit Restoran Ürünleri Hakkında

Özellikle Ankara'da Karadeniz bölgesinde kahvaltı çeşitleri ile hizmet veren işletme Karadeniz bölgesinin kahvaltısını merak edenlere eşsiz bir deneyim sağlar. Özellikle Karadeniz bölgesinin Mıhlama, mısır ekmeği ünlü olup işletme menüsünde en çok tercih edilen lezzetlerden olmuştur. 

Bunun yanında kahvaltının vazgeçilmezi olan tereyağında sucuklu yumurta Restoran'ın en önemli ürünlerindendir. Aynı zamanda bölgeye ve kendisine ait doğal kahvaltılık ürünler ile kahvaltı ve yemek severlere günün her saatinde hizmet vermeye devam ediyor.  Bununla birlikte her bütçeye hitap eden uygun menüleri ile Gölbaşı'nda ve tüm şubelerinde hizmet verir.

Hamlakit Restoran Menü Ve Yemek Çeşitleri

Karadeniz mutfağını sevenlere özel olarak hitap eden restoran birçok çeşitli menüye sahiptir. Sıcak yemek sevenler için özellikle işkembe, kelle paça ve mercimek çorbasıyla bölgede ünlüdür. Ayrıca özel tarifleri ile köfte ve mıhlama ile yöresel mutfak konusunda uzmandır. Hamlakit Restoran aynı zamanda yöresel peynirleri tatmak için en önemli mekânlardandır.

 Özellikle Ankara bölgesinde yoğun talep ve istekler ile birçok şubesini açan restoran kendine özel yöresel ürünleri ve Türkiye'nin birçok iline tanıtmıştır. Ayrıca Hamlakit Restoran menülerinde Karadeniz'in en ünlü lezzetlerinden Kıymalı Pide bulunur. Bunun yanında alabalık tava, laz böreği, kıymalı kaşarlı pide ve mercimek çorbası gibi menülerde vardır. 

Bunun yanında mıhlaması ve sütlacının eşsiz lezzetli ile hem tatlı hem tuzlu olarak yöresel tatları sunar.  Çorbalar, mercimek çorbası, işkembe çorbası, karışık çorba. İşkembe, kelle paça, kelle paça çorbası gibi çorbaları ünlüdür. Tüm bu menüler eksiksiz hizmeti ve minimum fiyatları ile Ankara'da yer alıyor. Buna istinaden Hamlaki?t Gölbaşı menü fiyatlarına, isteyen herkes ulaşabilir.

Hizmet verdiği kategoriler

Hizmet verdiği bölgeler

Firmayı Ara Firma WhatsApp