İncek Sofrası
(0 Puanlama)

İncek Sofrası Hakkında

İncek sofrası Ankara’da bulunan kahvaltı, mangal gibi birçok lezzetleri sunan işletmelerdir. Özellikle işletme 1996’dan bu yana mangal lezzetleri, kahvaltı hizmetleri ve etkinliklerde önemli mekânlardan biri olmuştur. Bununla birlikte işletmenin kendisine ait kapalı ve açık alanları vardır. Ayrıca otopark, çocuk parkı, sahne gibi birçok alternatifi olan mekânda en çok tercih edilen menülerden ve hizmetlerden biri kebap menüsü, grup yemekleri, özel davetler de verilen yemeklerdir. Sigara sevmeyen ve kullanmayan misafirleri için de, sigara içmeye uygun mekânlardandır.

Izgara ve kebap menüsünde iyi etlerden seçilmiş olan pirzola, kanat, antrkot gibi etlerin lezzetleri cardır. Ayrıca kahvaltı olarak işletme yine aynı kalitede hizmet verir. Özellikle Ankara’nın en iyi ustalarının ile yöresel ve organik kahvaltılar da işletme marka olmuştur.

İncek Sofrası Özellikleri

İnecek sofrasının hizmet verdiği kategoriler şunlardır; börekçiler cafe, kahvaltı, kebapçı, köfteci, pideci gibi lezzet konseptleri vardır. Ayrıca inecek sofrasında Türk mutfaklarının ve yöresel lezzetlere ait yemeklerin bulunduğu uygun menüler bulunur. İncek sofrası dış mekânları klimalı salonları ile yaz ve kış aylarına göre oturma imkânları sunar.  Çocuk oyun köşesi olan işletmede ailelerde düşünülmüştür.  Ayrıca yöresel şarküteriler ile birlikte kebap yanında fast food ağırlıklı menülerde vardır. Bununla birlikte tatlı veya atıştırmalıklar hamur işleri de işletmenin menüsünde bulunur.

İncek Sofrası Menüleri

Kahvaltı konsepti olarak serpme kahvaltı, brunch, bir öğle yemeği veya bir akşam yemeği gibi birçok alanda hizmet veren işletmede vegan ve vejetaryen yemekleri de bulunur.  İşletme ayrıca birçok talebe özel etkinlikleri organize edecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca inecek sofrası karışık mangal fix kahvaltı yerli içki ve en nefis mezeler ile her türlü hizmet verir.

Kahvaltı konseptinde menemen, sucuklu yumurta, patates tava, Ezine peyniri, tulum peyniri, beyaz peyniri, kaşar peyniri, lezzet topları, siyah zeytin, yeşil zeytin, domatesi salatalık, biber, yeşillik, vişne reçeli, kayısı reçeli, Sivas petek bal. Tereyağı, kaymak, gibi yöresel ve kahvaltının vazgeçilmezleri vardır. Öğle veya akşam yemeklerinde Anadolu mutfağı, ızgara çeşitleri meze çeşitleri, ocak başı, Türk mutfağından seçmeler ile misafirlerini ağırlar.

Hizmet verdiği bölgeler