Kafes Fırın Kahvaltı
(0 Puanlama)

Kafes Fırın Kahvaltı Hakkında

İnsanların günlük hayatta en sık gittikleri yerlerden biri fırın ve kafelerdir. Her şehrin ünlü olduğu kendilerine vakit ayırdıkları yerler vardır. Ankara’da özellikle kahve, yemek veya kahvaltı için gidebileceği en nezih yerlerden biri de Kafes Fırın’dır. Kafes Fırın kahvaltı seçenekleri ve hizmeti ile çalışan veya çalışmayan tüm kesimin beklentilerini karşılayacak özelliklere sahiptir.

Özellikle kahvaltı sonrasında çeşitli ürünler tercih edenler içinde seçenekleri ile ön plandadır. Bununla birlikte birçok tatlı seçeneği ile tatlı severlere hitap eder. Yaz ve kış aylarında İç mekân ve bahçe seçenekleri olarak kahvaltı yapmak isteyenler için uygun mekânlardandır. Fiyat olarak her bütçeye hitap ederek mekân deneyimini sunar.

Kafes Fırın Özellikleri Ve Lezzetleri

Kafes Fırın kuruluş olarak 1994 yılında kurulmuş olup kuruluş amacı olarak Ankara’daki kafeler için ev yapımı tatlılar üreterek başlamıştır. Öncelikle unlu mamuller ve tatları ile tüm dünya mutfaklarını entegre ederek Türk damak tadına uygun olarak geliştirmiştir. Kafes fırının çalışma ilkesi bölgedeki farklı tatları kendine özel kahvesi ile ziyaretçilerine sunabilmesidir. Özellikle ürünlerinin içeriğinde Amerikan, İtalyan kahvelerini hazırlayıp sunarak Ankara’da marka haline gelmiştir.

Kafes Fırın Menüsü

Kafes Fırın aynı zamanda kendine özel ekmeği de Kafes Fırın’ın en ünlü ürünlerindendir. İçeriğinde doğal maya ile hiçbir katkı maddesi olmadan satışa sunar. Kafes Fırın’da ayrıca tüm Türkiye siparişleri için özel ürünler vardır. Bu ürünler tatlı atıştırmalıklar tuzlu atıştırmalıklar, kahveler, good food ürünler, paket içecekler, termoslar ve kahve ekipmanları şeklinde satışa sunulmuştur.

Ayrıca Ankara bölgesinde günlük lezzetlerden olan sandviçler, mayalılar börekler cookieler, çörekler, cheesecake seçenekleri, tart, paylar adet pastalar, bütün pastalar, kek muffin seçenekleri, brownie çeşitleri sütlü tatlılar kuru pasta, özel ürünler, paket ürünler, ramazan lezzetleri gibi özel ürünler vardır.

Kafes Fırın menüsünde ayrıca; coffee ve bakery kıtchen, soğuk sandviçler,  kahvaltı menüsü, mayalılar ve börekler, burger ve sandviçler, ekmekler, salatalar, kekler ve makarnalar, sütlü tatlılar, ana yemekler, tartlar ve paylar, sokak lezzetleri, özel ürünler ve mono pastalar, baın marıe gibi lezzetler de vardır.  Kafes Fırın ayrıca kişileri cezbeden mimarisi ile ön plandadır. Bunun yanında kendisine özel ürünleri yeni şubelerinde bulundurur.

Hizmet verdiği bölgeler

Firmayı Ara Firma WhatsApp