Kervansaray Cafe
(0 Puanlama)

Kervansaray Cafe Hakkında

Ankara’da eşsiz göl manzarası Mogan Gölünde yaşanır. Özellikle bu doğa harikası yerde yemek yemek ve vakit geçirmek oldukça huzur vericidir. Kervasaray Cafe’de birçok kişinin tercih ettiği Ankara’nın en önemli işletmelerindendir. Özellikle kahvaltısı ile ünlü bu işletmenin sunduğu yöresel ve lezzetli ürünler vardır. İşletme Mogan gölünün Temiz havası ve  göl manzarası eşliğinde  doğal lezzetler ile misafirlerini ağırlar.  

Kervansaray Cafe İşletme Özellikleri

İşletme tüm hizmetlerinde aileleri düşünerek   Çocuk oyun alanı ile   çocukların mutlu ve keyifli zamanlar geçirmesi ve ailelerin rahatça vakit geçirmesini sağlar.   Ankara bölgesinde ayrıca işletmenin bir özelliği Karadeniz Sofrası olarak bilinmesidir. Konum olarak Gölbaşı üzerinde bulunan işletme doğası ile misafirlerine ferah bir ortam sunar. Ayrıca işletme  Farklı lezzetleri  yöresel ürünler ile  hazırlayarak servis ediyor.

Konsept olarak Kafe ve restorant şeklinde misafirlerinin sevdikleri ile doğa içerisinde güzel  vakit geçirebileceği bir işletmedir. Özellikle kahvaltısı ile doğal, taze ve lezzetli kahvaltılık ürünleri kullanarak Çeşitli kahvaltılık ürünlerini uygun bir menü fiyatı ile sunar. Bunun dışında  işletmede öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti vardır. Öğle ve akşam yemekleri menüsünde Izgara çeşitleri, kebap çeşitleri, pide çeşitleri, zeytinyağlı yemek çeşitleri, salata ve meze çeşitleri ön plana çıkar.  Ayrıca işletmenin diğer lezzetleri arasında Hamburger ve pizza çeşitlerde vardır.

Kervansaray Cafe Kahvaltı Menüsü

İşletmenin kahvaltı menüsünde  22 çeşitten oluşan serpme kahvaltı ürünleri vardır. Bu ürünler ve sunulan hizmet şu şekildedir; sigara böreği, sucuklu yumurta, beyaz peynir, kaşar peyniri, tulum peyniri, yeşil zeytin, siyah zeytin, çikolata, bal, kaymak, tereyağı, reçel, mafiş, salam, sosis,  domates, salatalık, biber, patates kızartması, kişi sayısına göre semaver çay  hizmeti vardır.

Ayrıca serpme kahvaltı olarak Karadeniz usulü serpme köy kahvaltısı  seçeneği de vardır.   Kara lahana sarması, muhlama, kavurmalı yumurta, kolot peynir, dil peynir, yeşil zeytin,  zeytin salatası, rize tereyağı, kaçkar bal, incir reçeli, vişne reçeli, kaymak, çikolata, domates,   mısır ekmeği gibi Karadeniz lezzetleri vardır.

 

 

 

Akşam yemeği menüsünde ;  Fettucini, Kiremitte Tereyağlı Alabalık, Ayşe Sultan Mantı , Karışık Izgara , Izgara Köfte , Kiremitte Köfte , Saç Kavurma ,  Tavuk Şiş  , Köri Soslu Tavuk  , Tavuk Pirzola , Sezar Salata  gibi çeşitler vardır.

Hizmet verdiği kategoriler

Hizmet verdiği bölgeler

Firmayı Ara Firma WhatsApp