Mardin Konağı Restaurant
(0 Puanlama)

Mardin Konağı Restaurant Hakkında

Doğunun merak edilen ve en önemli lezzetlerinden biri Mardin mutfağıdır. Özellikle yöresel yemekleri ve organik ürünleri ile kahvaltıları meşhur olan bölge için Mardin Konağı Restaurant hizmet veriyor. Ankara şehrinde kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği ile hizmet veren işletmede yöresel lezzetlerle donatılan kahvaltılar meşhurdur. Bunun yanında öğle ve akşam yemekleri ile birlikte canlı müzik ve sahne keyfini de yaşatan işletmenin birçok alanda hizmeti vardır.

Mardin Konağı Restaurant İşletme Özellikleri

Mardin Konağı Restaurant hizmet verdiği kategoriler arasında cafe kahvaltı, kebapçı, köfteci, pideci, tantuni, yöresel ürünler bulunur. Ayrıca akşamları canlı müzik fasıl ve Türk sanat müziği eşliğinde misafirlerini ağırlayan işletmenin birçok hizmet konsepti vardır. Brunch Kahvaltı olarak cafe tasarımı olan işletmede ayrıca birçok etkinlik gerçekleştirilir. İşletmenin salonlarında çocuklar için oyun alanı vardır. Toplantılar için ses ve ışık sistemi, sağlanır. Canlı müzik olarak düğün salonu şeklinde de tercih edilen işletmede sanatçılar her gece sahne alıyor.

Bunun yanında kebap-et lokantası ve pide-köfte-döner ve lezzetli yöresel mutfaklardan seçmelerde işletmenin menüsünde yer alır. Mardin Konağı restaurant ayrıca aile yemekleri ve çocuklu aileler içinde uygun mekânlardandır. Bunun yanında ramazan aylarında iftar yemeğine özel menüleri vardır. Aynı zamanda işletmede taleplere özel olarak kına gecesi, kokteyl, mezuniyet balosu, nikâh, organizasyonları gerçekleşebilir.

Mardin Konağı Restaurant Menü Özellikleri

Mardin Konağı Restaurant serpme kahvaltı şeklinde hizmet verir. Menüsünde yöresel ve kahvaltının olmazsa olmazlarından patates kızartması, yumurtalı patates, haşlanmış yumurta, sucuklu yumurta, menemen, kavurmalı yumurta, söğüş, peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, reçel çeşitleri, tereyağı, bal, kaymak, helva ve ona eşlik eden sınırsız çay hizmeti vardır.  Zengin serpme kahvaltı ve menü içerikleri ile birlikte işletmede doğum günü, iş yemekleri sünnet organizasyonları yöresel mutfaklardan lezzetler ile gerçekleşir.  Çalınan müzik türleri arasında yöreye özel Türk Sanat Müziği, enstrümantal ezgiler vardır.

Mekânın ayrıca park yeri ve vale hizmeti bulunup var iç mekân kapasite 300 kişiye kadar çıkabilir. Ayrıca kahvaltı menüsünde çeşitli yiyeceklerin yanında salata olarak yöreye özel söğüşü vardır. Kahvaltıda ayrıca sıcaklar olarak kavurma, menemen, sucuklu yumurta, sigara böreği, kızartma çeşitleri, haşlanmış yumurta, yumurta salatası, patatesli yumurta verilir. 

Hizmet verdiği bölgeler