Pas Pas Cafe
(0 Puanlama)

Pas Pas Cafe Hakkında

Pas Pas Cafe işletmesi  Ankara’da gündüz yemekleri ve akşam gece eğlence sunumları ile tanınan en renkli işletmelerindendir. Özellikle tüm misafirleri için sabah  5’e kadar açık bir mekan olma özelliği ile diğer işletmelerden ayrılır. Aynı zamanda  zengin mutfak kültürü ve çok çeşitli içeçekleri ile  hizmet verir.  Pas Pas Cafe işletmesinin hizmet verdiği kategoriler arasında  cafe ve kahvaltı gibi konseptleri vardır. Akşam sunumlarında  Alkollu icecekleri ve menuleri ile eğlence ile yemeği bir arada seven kişiler için ideal mekanlardandır.  Bunun dışında işletme sabah kahvaltısı   servisi ile gündüz de misafirlerine servis verir. Aynı zamanda mekan olarak   modern ve sakin olması tercih edilmesinde önemlidir. 

Pas Pas Cafe İşletme Özelliklerli

Paspas Cafe  açık hava bölümü ile gece ve gündüz açık alanda yiyecek hizmeti alınmasını sağlar. Bunun yanında  paket servisi ve  İçeride servisleri vardır. Mükemmel terasında dileyen misafirler hizmet alabilir.  oturma alanı, Engelli misafirleri içinde Tekerlekli sandalyeye uygun giriş, Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni vardır. İçecekler herkesin zevkine göre alkol, alkollü içecekler  şeklindedir. Bununla birlikte  çocuk menüsü işletmede çocuklar aileler için sunulur.  Geç akşam yemeği ile birlikte her saatte akşam yemeği menüsü bulunan işletmede ayrıca kahve ve Kokteyller bulunur.

Pas Pas Cafe Kahvaltı Menüsü

İşletmenin serpme olarak sabah kahvaltı menüsü şu şekildedir; kahvaltının klasikleri domates, salatalık, akdeniz yeşilliği, kaşar ve tulum peyniri, örgü peyniri gibi çeşitler bulunur. Ayrıca tatlı kahvaltılıklardan vişne reçeli, süzme bal, ahududu reçeli gibi tatlar bulunur. Acuka, nutella, tereyağ, yeşil ve siyah zeytin, mevsim meyveleri, salam, çiçek sosis, simit patates tava, sahanda sucuklu yumurta gibi tatlar vardır. Aynı zamanda tahin pekmez, hindi füme, kuru kayısı, kuru üzüm, ceviz içi gibi enerji verici yiyecekler bulunur. Paçnga böreği, sigara böreği, gözleme çeşitleri sınırsız çay ile birlikte sunulur. Omlet servislerinde et sevmeyen vejeteryan misafirleri içinde vejeteryan omlet servisi vardır. Ayrıca ispanyol omlet, gibi değişik sunumlarda bulunur. Sahanda yumurta sucuk ve pastırma ile dileyen misafirlere sunulur. Ayrıca işletmenin tost, sandviç, salata, pizza, burger, köfte, soslu tavukları akşam yemeklerin vazgeçilmezleridir.

Hizmet verdiği kategoriler

Hizmet verdiği bölgeler

Firmayı Ara Firma WhatsApp