Yesilçam Turkuaz Bahçe
(1 Puanlama)

Yesilçam Turkuaz Bahçe Hakkında

Yeşilçam geçmişten günümüze genç ve yaşlı herkesin beğendiği figürlerdendir. Yıllardır televizyonda izlediğimiz karakterleri yad etmemizi sağlayan Yeşilçam Turkuaz Bahçe bunu doğası ile misafirlerine sunar.  Şehirde yaşayanlar tarafından sıcak bir pazar kahvaltısı ile başlayıp nostaljik bir şekilde vakit geçirmek isteyenler için en uygun mekanlardan biridir. Kapıdan girişte misafirlerinizi yeşilçamın yıldızları ile karşılayarak yiyecek dolu saatlerin geçmesini sağlar. Özellikle gün içinde şehirde yaşayanlar işletmeyi  sevdkleri ile buluşmak veya  kahve içmek içinde tercih ederler.

Yesilçam Turkuaz Bahçe İşletme Özellikleri

 Yeşilçam Turkuaz Bahçe konum olarak Ankara’nın en üünlü ve uğrak bölgesi olan  Hamamönü'nün  Yeşilçam esintileri taşıyan mekanlarındandır. Konsept olarak . Duvarları  Yeşilçam afişleri, antika eşyalar misafirleri geçmişe götürür.  Ayrıca işletme Hatay kahvaltısı  ile ünlüdür. Misafirlerine özellikle işletme  yaz mevsiminde bahçede film gösterimi  yapıyor.

Daha çok kafe konseptinde olan işletmede kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği gibi servisler verilir.   Tüm menülerinde ayrıca Bol çeşitli içecek seçenekleri ve kullanılan ürünlerde yöresel sunumlar tercih edilir. Akşam yemeklerinde Türk mutfağını dışında  Otantik Amerika mutfağı ve diğer dünya mutfaklarından seçmeler vardır.

Bununla birlikte fast food'lar  yerel ürünler tüm öğünlerde kullanılır. Sabah kahvaltılarında el yapımı reçelleri ve ,  çikolataları ile   kekleri    atıştırmalık olarak sunulur. Konspet olarak ayrıca   kahvaltının yanında  öğle yemeği veya bir akşam yemeği gibi çeşitler vardır. İşletme özellikleri arasında   Diyet-rejim ve  alerjiye karşı hassas ve sağlıklı yiyeceklerde vardır. Bununla birlikte  vejetaryen spesiyalleri de  Sağlıklı beslenmeyi tercih edenler için menüsünde bulunur. Hizmet verdiği kategoriler arasımda  cafe, çorbacı, kahvaltı, kebapcı, pizzacılar, yöresel ürünler gibi seçenekler vardır.

Yesilçam Turkuaz Bahçe Menü Özellikleri

İşletmenin köy kahvaltı konsepti ürünleri şu şekildedir; peynir çeşitlerinden beyaz peynir, dil peyniri,kaşar ve sünme peyniri, baharatlı çökelek, tuzlu yoğurt, biber salçası gibi yöresel ürünlerdir. Ayrıca kahvaltının vazgeçilmezleri bal, tereyağ, siyah ve yeşil zeytin, sahanda yumurta, elma dilim patates, reçel, sigara böreği, otlu çökelek, zahter, söğüş tabağı ve tahin gibi ürünler vardır. Ayrıca kahvaltıda omlet çeşitleri de vardır. Bu çeşitlerden en lezzetlileri; sade, sebzeli, kaşarlı ve sucuklu omletlerdir

Yesilçam Turkuaz Bahçe Yorumları

Yorum
Televizyonda yeşilçam filimleri dönse iyi olurdu...

Hizmet verdiği bölgeler

Firmayı Ara Firma WhatsApp