Ziverbey Cafe Restaurant
(0 Puanlama)

Ziverbey Cafe Restaurant Hakkında

Ziverbey Cafe Restaurant Ankara’da bulunan en ünlü kahvaltı ve yiyecek mekânlarından biridir. Ayrıca açık hava aile yemekleri için tercih edilen mekânda baby shower brunch-kahvaltı pastane, çocuklar için doğum günü gibi birçok etkinlik düzenlenebilir. Aynı zamanda dünya mutfağından lezzetler ile birlikte fast food-sandwich gibi günlük yiyeceklerde vardır.  Kadınlar için gün buluşmaları gibi etkinlerde düzenlenebilen mekânda iş yemekleri de sağlanabilir.

Ziverbey Cafe Restaurant 

Ziverbey Cafe Restaurant menü konsepti olarak pide-köfte-döner, Steak House ve Türk-Osmanlı Mutfağı gibi yöresel mutfaklardan lezzetler bulunabilir. Mekân özellikleri bakımından birçok avantajı sağlayarak açık hava, Açılır Tavan gibi yaz mevsimde misafirlerini ağarlar. Ayrıca bebekli ve çocuklu aileler için bebek bakım odası,   çocuk kulübü gibi çocuklara özel alanlar vardır. İşletmede ayrıca vale, VIP salon, toplantı odası gibi birçok organizasyon hizmeti bulunur. Canlı müzik etkinlikleri düzenlenebilen mekânda iç mekân kapasite 200 ve dış mekân kapasite 100 kişi alabilecek şekilde düzenlenmiştir. Özellikle çocuklu aileler için tüm yemek servislerinde oyun ablası ve oyun alanı ve playstatıon olanakları vardır.

 

Ziverbey Cafe Restaurant Menü 

Ziverbey cafe restaurant hizmet verdiği kategoriler arasında cafe, çorbacı kahvaltı, kebapçı, köfteci, pideci, pizza gibi menüler vardır. Aynı zamanda mekânda dünya mutfağı ve yöreseller lezzetler ve cafe konsepti bulunur. Serpme kahvaltı menüsünde şu içerikler vardır. Domates, salatalık, beyaz peynir, Erzincan tulumu, örgü peyniri, otlu peynir, tereyağı, kaymak, salam, kızarmış patates, söğüş, sigara böreği, vişne reçeli, kayısı reçeli, petek bal, sosis tava, sahanda sucuklu yumurta, nutella, soslu kızartma ve ona eşlik eden sınırsız çay hizmeti bulunur.

 

Öne çıkan menüleri arasında kebap severler için lahmacun menü, Adana dürüm menü, lahmacun menü, Adana dürüm menü, Ziverbey karışık kebap vardır. Aynı zamanda lüx kebap, ziver bey karışık (1 kişilik) 8, Ziverbey karışık (2 kişilik), ziver bey special karışık (1 kişilik), ziver bey special karışık (2 kişilik), adana, Urfa, beyti sarya bulunur. Tatlılar arasında hasır kadayıf, künefe, sütlaç gibi yöresel tatlar ile birleştirilmiş menüleri vardır. Ana yemekler menüsünde de ızgara bonfile, etli fajita, tavuk fajita, köfteli fajita, ızgara köfte, sac tava gibi lezzetler bulunur. 

 

Hizmet verdiği bölgeler